Hakkımızda

Tecrübe ve Kalite

Avenue By Serra, inşaat sektörünün en önemli alanlarından olan altyapı ve harfiyat işlerinde 1989 yılında Mustafa Berber ile başlayan tecrübe birikimimiz 1999 yılında kurulan ve günümüzde Serra İnşaat ünvanı adı altında çalışmalarına devam etmektedir. Hedefimiz gelişmekte olan ülkemizin lokomatif durumdaki inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet vererek İstanbul Bölgesinde projelerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Bugün Mustafa Berber ve İhsan Berber ortaklığında yönetilen firma, Türkiye’de yarattığı marka değeri, organizasyon yapısı ve tam hizmet konsepti ile sektörde yön veren önder firmalar arasında yerini almıştır.

Yenilikçi ve Vizyoner

Hızla değişim gösteren sektörün Dünyada ve Türkiye’de yarattığı her türlü gelişime eş zamanlı ve sürekli olarak takip eden yeniliklere her daim olan Serra, yarattığı Avenue markası ve konsepti ile bu koşuda hep önlerde olmayı başarmıştır.

Yaygın

Serra Ahşap bugün İstanbul’un önemli yerleşim yerlerinden Çatalca yer alan Fabrika ve Mimaroba’daki showroomuyla ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerine ve sektörün profesyonellerine geniş bir sunum yaratmaktadır. 2014 yılından itibaren İstanbul’da Mimaroba’daki showroomda müşterilerine hizmet vermektedir.

Çeşitlilik Dünya Markaları

2014 yılında Çatalca'da kurulan fabrikasıyla faaliyete geçen ve günümüze kadar gelen Avenue By Serra, kendine özgü konsepti ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Banyodan seramiğe, mutfak dolaplarından ankastre cihazlara; kapı, dolap sistemleri, merdiven gibi ahşap ürünlerden duvar kağıdı ve duvar kaplamalarına kadar tüm dekorasyon ürün gruplarını; Dünya’nın ve Türkiye’nin en saygın markalarıyla bir araya getiren “Serra” hedef kitlelerine en geniş tasarım koleksiyonlarını sunmaktadır.

Temsilcilikler

Serra Ahşap bünyesinde yer alan Dünya’nın ve Türkiye’nin birçok önde gelen markası ile müşterisini çok geniş bir ürün yelpazesi ile buluşturmaktadır.

 

TOP