Misyonumuz

Serra Ahşap;

Bünyesinde hizmet veren; mimar, iç mimar ve teknisyen uygulama ekibiyle birlikte mekanlar için kreatif çözümler yaratmaktadır. Kendi sattığı malzemelerin çizim ve montajını yapmakla birlikte; konut, işyeri ve villalara yönelik birebir mimari çözümler sunan Serra Ahşap; örnek daire, ofis, tasarım ve anahtar teslim uygulama hizmetleri de vererek aranan referanslı kuruluşlardan biri olmuştur.

Kurumsal ve Projeli Satış

Serra Ahşap sektörün ve  Türkiye’nin gelişimiyle doğru orantılı olarak büyük ve kurumsal projeli satış için ayrı bir departman oluşturmuştur. Kurumsal satış kadrosu ile nitelikli konut ve projelere en avantajlı şartlarda yerli ve ithal mutfak, banyo, seramik, dekorasyon malzemelerini temin ederek Türkiye’nin önde gelen müteahhit firma ve kurumlarına da hizmet vermektedir.

Seçkin ve Seçici Müşteri Kitlesi;

Serra Ahşap, seçici ve iyiyi arayan seçkin müşterilerinin yanı sıra sektörün önde gelen mimar ve profesyonelleri ile de her zaman çözüm ortağı olma özelliğini sürdürmektedir. Gerek sosyal medya hesapları ve internet sitesi, gerekli karşılıklı ziyaretler, fuar, seminer ve geziler aracılığıyla yenilikçi bilgisini her daim müşterileri, mimarlar ve profesyonellerle paylaşmaktadır.

Ve…

Oluşturduğu bu hizmet ve showroom anlayışını yurdun dört bir yanında genişletmeyi hedefleyen Serra Ahşap, bu gelişim sürecince ürün ve hizmet kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden yoluna çözüm ortakları ile beraber devam etmektedir.

Misyonumuz

Estetik, fonksiyonel, iyi malzeme kalitesi ile ihtiyaca uygun tasarımlar yaratmak; iş ortaklarımızla birlikte satış ve satış sonrası hizmet vererek eşsiz bir müşteri memnuniyeti sunmak.

Temel Değerlerimiz;
-Müşteri Odaklılık
- Güvenilir
- Tasarımda Öncü
- Girişimci
- Yaratıcı ve Yenilikçi
- İş sahiplenici ve sonuçlandırıcı
- Kaliteden Ödün Vermeyen

TOP